Seminář sebeobrany v autobuse-foto

Seminář sebeobrany v autobuse

Jedete autobusem z práce a najednou vás někdo začne obtěžovat, v horším případě na vás dokonce zaútočí. Jak reagovat? Během našeho speciálního semináře sebeobrany vás naučíme bránit se i ve stísněném prostředí. Žádné co kdyby, čeká vás praktické školení v reálném prostředí.

Proč zrovna v autobuse?

Cestujete-li sami v brzkých ranních nebo naopak nočních hodinách, s největší pravděpodobností jste se už dostali do situace, kdy jste se necítili zcela bezpečně. Nebezpečí na vás může číhat opravdu všude – v podchodě, v parku a dokonce i v MHD. A obzvláště v dopravních prostředcích nejsou podmínky pro sebeobranu a zpacifikování útočníka úplně nejvhodnější (další cestující, málo místa, mnoho překážek v prostoru).

Komu je seminář určen?

Mužům i ženám, dospělým, mladistvým i dětem. Jednoduše všem, kteří chtějí mít jistotu, že se ubrání v omezeném prostoru za nevhodných podmínek. Seminář je ideální kurz sebeobrany pro ženy, které se necítí při cestování hromadnou dopravou bezpečně.

Co se na semináři naučíte?

Systém sebeobrany Krav Maga je uzpůsoben speciálně pro boj na krátké vzdálenosti. Jedná se o jednoduché, ale efektivní techniky sebeobrany vycházející z přirozených reakcí a reflexů. Krav Magu používají složky Izraelských ozbrojených sil, SWAT týmy i belgická armáda a my vás během 4 hodin naučíme ty nejlepší techniky pro boj a sebeobranu ve stísněném prostředí.

Naučíme se vhodný postoj, zbystříme smysly a zrychlíme reakce. Během čtyř hodin vás zasvětíme do základní techniky boje zblízka a ukážeme si i únikové techniky. Nečekejte dlouhou teoretickou přednášku, vezmeme vás hezky do autobusu a vše si v reálném prostředí společně odzkoušíme. Ze semináře si odnesete cenné informace, jak předejít fyzické konfrontaci a jak případně útočníka zneškodnit.

Těšit se můžete na certifikované trenéry, skvělou atmosféru a plno nových, praktických dovedností. S sebou si přineste dobrou náladu, pohodlné sportovní oblečení a možná i nějaký ten ručník. Během semináře se totiž pěkně zapotíte ;-).

Kdy a kde?

  1. dubna 2018 v 10:00-14:00 v areálu na ulici Hviezdoslavova 1276/1, Brno.

Cena: 600 Kč

 

Přihlaste se, dokud jsou místa!

Hlásit se můžete po telefonu: 777 114 441, 777 110 203
Nebo přes e-mail: info@krav-magabrno.cz

Naučte se bránit ve stísněných podmínkách a buďte bojeschopni!