Seminář sebeobrany boje s nožem-foto

Seminář sebeobrany boje s nožem

Co dělat, když na vás útočník vytasí nůž? Jak odvrátit nebezpečí? Na semináři vás naučíme, jak se bránit a mít situaci pod palcem. A to za krásné 4 hodiny.

Proč je důležité ovládat techniku boje s nožem?

Nebezpečí je občas stejně nepředvídatelné jako počasí. Aniž byste se nadáli, může proti vám stát útočník a hrozit vám zbraní. V takové chvíli se hodí základní znalosti sebeobrany. Nikdy stoprocentně totiž nevíte, čemu budete čelit, jaké má protivník znalosti boje na blízko, kolik má síly a hlavně co schovává ukryté v kapse. A světe div se, nůž je jedna z nejnebezpečnějších a nejlépe dostupných zbraní.

Komu je seminář určen?

Všem, kteří se chtějí naučit bránit. Nehraje žádnou roli věk ani pohlaví. Vítáni jsou muži, ženy, mladí i starší. Důležité je především nadšení a nasazení.

Co se na semináři naučíte?

Systém sebeobrany Krav Maga, ze kterého vychází tento seminář, je uzpůsoben speciálně pro boj na krátké vzdálenosti. Aplikují se jednoduché, přesto účinné techniky vycházející z přirozených reakcí a reflexů. Krav Magu používají složky Izraelských ozbrojených sil, SWAT týmy i belgická armáda.

Na semináři se zaměříme na správnou techniku boje s nožem a obrany proti němu. Naučíme se správný postoj, zbystříme smysly a zrychlíme reakce. Během čtyř hodin vám nejen ukážeme, ale rovnou vás i naučíme základní obranné techniky boje zblízka, jak předejít fyzické konfrontaci a případně jak útočníka zneškodnit.

Těšit se můžete na naše certifikované trenéry, skvělou atmosféru a plno nových, praktických dovedností. S sebou si přineste dobrou náladu, pohodlné sportovní oblečení a možná i nějaký ten ručník. Během semináře se totiž pěkně zapotíte ;-).

Kdy a kde?

3. března 2018 v 10:00-14:00 v našem areálu na ulici Cejl 76 v Brně.

Cena: 600 Kč

Přihlaste se, dokud jsou místa!

Hlásit se můžete po telefonu: 777 114 441, 777 110 203
Nebo přes e-mail: info@krav-magabrno.cz

Naučte se techniku boje s nožem a buďte bojeschopni!