Nábor KRAV MAGA Brno 5. 10. 2020 | Krav Maga Brno KMCS

Od: 10. 9. 2020

Do: 10. 10. 2020

Přijďte si vyzkoušet jeden z nejúčinnějších sebeobranných systémů.️ V kurzu si nejenom zlepšíte kondici, posílíte a zhubnete, ale především se naučíte efektivně bránit a ochránit své blízké.

Úvodní lekce je zdarma.

Kurzy jsou založené na jednoduchém, ale efektivním základu. Systém sebeobrany je přizpůsoben tomu, aby jej byli schopni trénovat a také používat obyčejní lidé různých fyzických dispozic a věku.

Nejbližší termíny náboru:

pondělí - 5. 10. 2020 od 17:20 hod

Pokud máte zájem naše kurzy navštěvovat dříve, než proběhne nábor napište nám.

Co se na kurzech naučíte?

Naučíme se vhodný postoj, zbystříme smysly a zrychlíme reakce. Zasvětíme vás do základních i pokročilejších technik boje zblízka a ukážeme si i únikové techniky. Nečekejte dlouhé teoretické přednášky, vezmeme si vás hezky do parády. Mimo cenné zkušenosti se i pořádně zapotíte, dbáme také na fyzičku.

Kurzy krav magy jsou určeny všem, kteří chtějí mít jistotu, že se ubrání v různých nebezpečných situacích. Naše kurzy navštěvují muži, ženy, dospělí, mladiství i děti.

Co na první lekci?

S sebou si přineste dobrou náladu, pohodlné sportovní oblečení a možná i nějaký ten ručník.

Přihlaste se, dokud jsou místa!

Pro účast je nutné vyplnit přihlášku na http://krav-magabrno.cz/napiste-nam/

Vybrat si můžete ze standardních kurzů, které probíhají od pondělí do pátku v čase 18:00 – 19:30. Nově otevíráme víkendové kurzy a dopolední kurzy. Rozvrh zde. Rovněž můžete využít i soukromých lekcí.

Chcete udělat radost svým blízkým, známým apod.? Obdarujte je originálním dárkem ve formě dárkového poukazu na Kurz Krav Maga.

Naučte se bránit a buďte bojeschopni!