Krav Maga kemp 2018-foto

Krav Maga kemp 2018

Chcete se naučit základy sebeobrany a strávit víkend v novém prostředí? Užít si 4 dny plné tréninku a zábavy? Tak hurá do toho! Jako každý rok pořádáme letní Krav Maga kemp – prodloužený víkend napěchovaný intenzivním tréninkem, během kterého vás naučíme, jak se bránit a být bojeschopní.

Co vás na Krav Maga kempu čeká?

Těšit se můžete na 4 dny plné intenzivního tréninku. Naučíme vás nejen základy sebeobrany, ale i pokročilejší techniky, díky kterým se budete cítit bezpečně v kterékoliv situaci. Zasvětíme vás do techniky obrany a boje se zbraněmi, tyčí i nožem. Nemusíte se bát dlouhých, nudných přednášek. Na našich kurzech vás čeká minimum teorie, maximum praxe. Vše si tedy hned vyzkoušíme v reálném prostředí.

Na kempu vás budou učit naši certifikovaní trenéři, kteří vám předají to nejlepší, co se za léta své praxe naučili.

A aby to nebylo celé jen o tvrdé dřině, připravili jsme bohatý doprovodný večerní program, během kterého se seznámíme, „pokecáme si“ a užijeme si společně spoustu zábavy.

Komu je kemp určen?

Všem! A když píšeme všem, myslíme opravdu všem JJ. Mužům i ženám, začátečníkům i pokročilým. Na Krav Maga kemp není nutná předchozí zkušenost s bojovými sporty a Krav Magou. A ani věk nehraje roli. Uvítáme vás, ať už jste teenager, nebo dospělý. Naši trenéři uzpůsobí trénink potřebám všech jednotlivců.

Kdy a kde se kemp koná?

Letní Krav Maga kemp se koná 31. května – 3. června 2018 ve Stříbrnici u Kralického Sněžníku. Bližší adresa bude upřesněna registrovaným účastníkům.

Cena: 2 500 Kč

Přihlaste se a užijte si s námi víkend plný tréninku!

Hlásit se můžete po telefonu: 777 114 441, 777 110 203
Nebo přes e-mail: info@krav-magabrno.cz

Naučíme vás bránit se v těch nejvíce ošemetných situacích a užít si fajn víkend v super kolektivu. Buďte bojeschopni!

Máte ještě nějaké otázky? Chcete se dovědět více? Napište nebo zavolejte, rádi vám vše objasníme J.